Papildomi durų ir spynų priedai padidina net pačių tvirčiausiųjų durų ir spynų saugumą
Pradinis > Durų ir spynų priedai

Durų ir spynų priedai

Dvi skirtingų konstrukcijų spynos apsaugos būstą labiau, nei panašios spynos Dvi skirtingų konstrukcijų spynos apsaugos būstą labiau, nei panašios spynos

Kad tvirtos durys ir spynos būtų dar saugesnės ir patikimesnės, prie durų ir spynų tvirtinami įvairūs papildomo saugumo priedai. Šių padidinto saugumo priedų kaina dažnai yra simbolinė, lyginant su pačių durų ar jų spynų kaina, o kiekviena konkreti jų saugumo funkcija yra labai svarbi.

Dvi ar daugiau visiškai skirtingos spynos, – cilindrinė ir plokštelinė, skirtingų konstrukcijų ir gamintojų, – apsaugos labiau, nei viena spyna. Nes galimi įsilaužėliai, bandydami įveikti kelias skirtingas spynas, visada užtruks ilgiau, nei išlauždami vieną durų spyną arba dvi vienodas spynas. Todėl labiau tikėtina, kad rinksis mažiau apsaugotas duris, prie kurių užtruks trumpiau.

Net pati paprasčiausia durų akutė padidins būsto saugumą, nes ji padės atpažinti, kas vyksta už būsto durų. Jei svečias nekviestas ir nepageidaujamas - geriau durų neatidaryti. Turintiems prielaidų apie realias rimtesnes grėsmes, tikslinga montuoti neperšaunamą durų akutę.

Spynų saugumą padidinantys priedai

Spynų korpusų apsauga tvirta plokštele. Tai grūdinto plieno arba - dar stipresnė - grūdinto manganinio plieno plokštelė, sauganti spynos korpusą nuo pragręžimo. Pragręžti durų spyną be šių papildomo saugumo plokštelių įgudusiems butų vagims labai nesudėtinga. Juo labiau, kad spynos korpuso gręžimas praktiškai nepalieka akivaizdžiai pastebimų durų paviršiaus ar spynos pažeidimų .

Tačiau pragręžti durų spynų papildomo saugumo kietas plokšteles reikia specialios įrangos ir keliolika kartų daugiau laiko, nei spynoms be šių plokščių. Be to, padidinto saugumo spynų korpusų gręžimo darbai sukelia stiprų, toli girdimą garsą. Todėl įsibrovėliams patekti į svetimus butus nepastebėtiems sunkiau, ir jie dažniau renkasi paprastesnes, silpnesnes ir mažiau apsaugotas duris bei spynas.

Cilindrinis sudėtingo profilio raktas su kortele, saugančia nuo nelegalių rakto kopijų. Tai reikštų, kad rakto kopijos be apsaugos kortelės techniškai pagaminti neįmanoma. Savu ruožtu, jei buto šeimininkas cilindrinės spynos rakto apsaugos kortelę pames, teks keisti spynos cilindrą.

Šarvuotos durys beveik visos gaminamos su dviguba spyna: viena - seifinis plokščias raktas, neapsaugotas nuo nelegalios kopijos, o kitas - cilindrinės spynos raktas su apsaugančia nuo nelegalios rakto kopijos kortele.

Durų saugumo priedai

Durų saugumo priedus parenkame pagal konkrečią durų paskirtį, jų saugumo ir priešgaisrines charakteristikas, pačių durų ir jų aplinkos stilių, gyventojų poreikius.

Saugi skandinaviška spyna su papildoma cilindro apsauga nuo pragręžimo arba išmušimo Saugi skandinaviška spyna su papildoma cilindro apsauga nuo pragręžimo arba išmušimo
  • Neperšaunamos durų akutės.
  • Durų grandinėlės
  • Durų pritraukėjai, arba ribotuvai
  • Papildomi durų skląsčiai
  • Durų sandarinimo tarpinės
  • Grotelės, apsaugančios lauko durų stiklą
  • Priešiškėliminiai durų kaiščiai
  • Avarinio išėjimo durų „antipanikai“ - gaisro ar kito pavojaus atveju pan. atvejais durys atidaromos tik nutraukus sumontuotą „antipaniko“ įrenginį

Daugiau informacijos apie durų saugumo priedus www.dururemontas.eu

Durų remontas Kaune Spynų keitimas, spynų ir durų remontas Vilniuje Durų remontas Vilniuje