Durų saugumas – dar ne viskas,
tačiau galima prarasti viską, kas yra už nesaugių durų
Pradinis > Durų remontas

Durų remontas

Dažni pranešimai apie vagystes iš butų bei kitus nusikaltimus, jau tapę beveik įprasta kasdienio gyvenimo dalimi, turėtų sustiprinti kiekvieno būsto gyventojų durų ir spynų saugumui skiriamą dėmesį.

Būsto durų ir spynų saugumas - gyvenime dar ne viskas, tačiau realūs atvejai sako, kad vieną dieną galima prarasti viską, kas yra už nesaugių durų. Todėl rūpinimasis durų ir spynų saugumu reiškia buto ir jo gyventojų saugumą.

Pasirūpinus tvirtomis, kokybiškomis durimis (geriausia šarvuotomis, arba šarvo) su padidinto saugumo spynomis, nesaugių durų bei spynų galimų problemų tikimybė kažkuriam laikotarpiui ženkliai sumažėja.

Duris atnaujiname ir emontuojame dažniausiai Kaune ir Kauno apskrityje, tačiau atskirais atvejais, - ypač jei durų remonto darbai sudėtingi ir reikalauja būtent patirties bei įgūdžių, - galime priimti durų remonto užsakymus ir artimų Kauno apskričiai kitų miestų gyventojų.

Remontuojame visas duris H2

Visos durys, kaip ir visi vartojamosios paskirties daiktai, turi savo egzistavimo, arba atėjimo į rinką, pradžią, popoliarumo kilimą, didžiausios paklausos laikotarpį „ant bangos“, vartojimo kritimą ir pabaigą. Seniai gamintų durų apdaila skiriasi nuo šiuolaikinių durų savo medžiagomis, spalvų gama, tekstūra, raštų stiliaus įvairove ir, be abejonės, gamybos technologija.

Net pačios tvirčiausios šarvuotos durys, kurias vieni pirmųjų šalyje prieš 20 metų pradėjome gaminti Lietuvai ir Kaunui, šiandien jau sulaukė garbaus amžiaus, ir naujausių technologijų dėka galima jas patobulinti - atnaujinti morališkai senstelėjusį paviršių, padidinti pačių durų saugumą, pakeisti tuometines spynas į saugesnes ir pan. Tai laikmečio keliami aukštesni reikalavimai, atsižvelgus į padidintus durų saugumo poreikius.

Turėdami apie 20 metų įvairios paskirties durų remonto patirtį, galime ne tik išpildyti užsakymą pagal durų šeimininko pageidavimą, bet ir patarti, pasiūlyti geresnius variantus, atitinkančius naujausius durų ir jų dalių bei priedų kokybės standartus.

Duris remontuojame pagamintas iš visų galimų medžiagų - šarvuotas, arba šarvo, metalines, medines, plastikines, stiklines; skirtingų medžiagų durų remontas pasižymi savo specifika, kurią išmano tik patyrę ir įgudę durų remonto meistrai. Plačiau apie durų remontą www.dururemontas.com

Durų remontas Kaune Spynų keitimas, spynų ir durų remontas Vilniuje Durų remontas Vilniuje