Net pačios tvirčiausios medinės ir plastikinės durys nebūtų saugios be saugios spynos
Pradinis > Medinių, plastikinių durų

Medinių, plastikinių durų

Tipinė plastikinių durų spyna Tipinė plastikinių durų spyna

Spynų ir durų remonto mūsų meistrų beveik 20 metų patirtis, ypač Kaune ir artimuose Kaunui rajonuose, leidžia daryti išvadas, kad kai kurie šeimininkai, besirūpindami savo būsto interjero bei eksterjero estetiniais sprendimais, ne visada pakankamai įvertina durų ir spynų saugumo svarbą.

Jauki, estetinė būsto aplinka - svarbu, tačiau kas gali būti svarbiau už būsto ir pačių artimiausiųjų žmonių - savo šeimos - saugumą?

Kokybiškai ir atliktiems spynų keitimo darbams suteikdami garantijas keičiame visų medinių ir plastikinių durų spynas, nepriklausomai nuo durų paskirties ir pagaminimo metų; pradedant seniausiomis, kelių šimtmečių medinėmis restauruotinomis durimis, ir baigiant šiuolaikiškomis moderniomis vidaus ir lauko plastikinėmis durimis.

Užsikirtus medinių ar plastikinių durų spynai, siūlome ir prašome nekišti patiems jokių gelžgalių, kirvių, montiruočių, kaltų ar tvirtų atsuktuvų tarp durų staktos ir durų briaunos arba tarp medinių durų užlaidos. Nes dažni tokio nekvalifikuoto veiksmo rezultatai - stipriai apgadinta durų stakta, varčia, o ypač - užlaida, ir nepataisomai sugadintos spynos.

Spynų problemos kartais nesusietos su spyna. Pabrėžtina, kad svarbu suprasti medinių ir plastikinių durų spynų probleminio rakinimo priežastis, nes dažnai šių priežasčių tenka ieškoti ne spynoje. Tą operatyviai atlikti gali tik patyręs meistras. Pvz., jei durys krypsta ir išderina spynos liežuvėlio vietą jo ertmės staktoje atžvilgiu, - suprantama, nepadės nei spynų remontai, nei keitimai.

Plastikinių durų spynų keitimas

Plastikinių durų spynų keitimas

Ankstesnės kartos plastikinių durų, ypač lauko, būsto savininkai šiandien dažnai praneša apie mums beveik įprastas plastikinių durų gedimo problemas:

  • Nuo nesubalansuoto medinių ar plastikinių durų svorio linksta ar lūžta durų vyriai
  • Atitarnavusios garantinius laikotarpius sulūžta ar kitaip sugenda plastikinių durų spynos
  • Kai „taupymo“ ar kitais tikslais vidaus plastikinės durys įstatytos vietoje lauko plastikinių durų, - dažna plastikinių durų remonto priežastis, ir būtų atskira plastikinių durų problemų tema.

Savalaikis medinių ir plastikinių durų spynų keitimas į naujesnes, tvirtesnes, saugesnes ir kokybiškesnes spynas - viena pagrindinių būsto ir jo gyventojų saugumo sąlygų.

Beje, nereikėtų nuvertinti ir plastikinių durų rankenos funkcijos daugiabučių balkonuose, nes kokybiška rankena, tvirtai fiksuojanti iš vidaus duris, - tai kiekvieno buto saugumo garantas būtent iš balkono pusės. Todėl, prieš išvykstant ilgesniam laikui iš namų, tikslinga iš anksto įsitikinti, ar plastikines balkono duris galima uždaryti patikimai ir sandariai, nepalikus net mikroventiliacijos režimo.

Durų remontas Kaune Spynų keitimas, spynų ir durų remontas Vilniuje Durų remontas Vilniuje