Šarvuotų ir metalinių durų spynų keitimas, medinių ir plastikinių durų spynų keitimas, stiklinių ir kitų durų spynų keitimas
Pradinis > Šarvo, kiniškų durų

Šarvo, kiniškų durų

Keičiame visų šarvuotų ir metalinių durų visas spynas. Lietuvos rinkoje populiariausios yra itališkos ir rusiškos šarvuotų durų spynos su strypais, arba kaiščiais, o kitų gamintojų, pvz., skandinaviškos ar turkiškos, naudojamos atskirais atvejais kaip papildomos.

Šarvuotų bei kinškų durų spynų keitimas

Kiniškos šarvuotos durys, savu laiku buvusios patrauklios dėl neaukštos kainos bei malonios šiltų spalvų išvaizdos, tapo populiariomis ir Lietuvos rinkoje. Tačiau šarvuotų kiniškų durų spynos nėra ilgaamžės. Prireikus šiandien taisyti ar keisti kinų gamybos šarvo durų spynas, ypač ankstesnės kartos, neretai iškyla problemų, iš kur tas spynas ar jų dalis gauti. Nes Lietuvos prekybos tinkluose beveik nebūna spynų, tinkančių šioms kiniškoms šarvuotoms durims, ir mums tenka atsisiųsti iš Kinijos. Suprantama, tai užtrunka.

Todėl, pastebėjus nors labai nežymius kiniškų šarvuotų durų spynų sutrikimus, geriau nedelsiant kreiptis į spynų meistrą, kol dar spyna veikia. O dar geriau - turintiems šarvuotas kiniškas duris užsisakyti joms atsargines spynas.

Morališkai pasenusių šarvuotų durų spynų keitimas

Senesnės kartos šarvuotų durų spynas tikslinga keisti naujomis Senesnės kartos šarvuotų durų
spynas tikslinga keisti naujomis

Šiandien susiduriame ir su morališkai senstelėjusia šarvuotų durų bei jų spynų karta. Tai šarvuotos durys, gamintos prieš 15-20 metų, kurių spynų garantinis laikotarpis baigėsi seniai.

Šarvuotų durų šiuolaikinės spynos, kaip ir pačios šarvo durys, skiriasi saugumo standartais ir juos atitinkančiomis gamybos technologijomis; dabartinės spynos, skirtos šarvo durims, yra saugesnės, tvirtesnės, patikimesnės.

Ilgametė šarvuotų durų spynų keitimo bei remonto mūsų meistrų patirtis užtikrina kokybišką morališkai pasenusių ir nesaugių šarvuotų durų spynų keitimą į saugesnes naujas ir modernias spynas.

Atnaujinus ankstesnės kartos durų varčios paviršių ir pakeitus spyną - tvirtos durys, ypač šarvuotos, bus saugesnės ir atrodys tarsi naujos, derės prie šiuolaikinių interjero bei eksterjero sprendimų.

Durų remontas Kaune Spynų keitimas, spynų ir durų remontas Vilniuje Durų remontas Vilniuje