Visų konstrukcijų durims reikalinga kokybiška spyna
Pradinis > Stiklo ir kitų durų

Stiklo ir kitų durų

Stiklinės, arba stiklo, durys reikalauja ne tik papildomos stiklo priežiūros, bet ir išskirtinio durų meistrų atidumo, kompetencijos ir stiklo durų spynų taisymo įgūdžių bei patirties. Ypač didelis atsargumas būtinas spynų tvirtinimui tiesiai prie stiklo, t. y., kai stiklinių durų varčia be rėmų.

Dažniausi stiklinių durų tvarkymo darbai yra spynų bei jų cilindrų, arba šerdelių, ir vyrių keitimas, spynų remontas.

Durų varčia visa stiklinė, arba berėmė, t. y. - visiškai be kitos medžiagos rėmų. Šių stiklo durų spynų keitimas - tai durų meistrams tikras iššūkis ir kvalifikacijos testavimas, nes spynų tvirtinimas prie stiklo reikalauja išskirtinio meistrų atidumo, atsargumo, įgūdžių, kuriuos sukaupėme per eilę metų.

Durys su stiklo fragmentais. Tai praktiškai standartinės medinės ar kitų medžiagų durys, tik su įvairių formų langeliais varčioje. Stiklas naudojamas kaip dekoratyvus durų dizaino elementas, praleidžiantis natūralią dienos šviesą.

Stiklinė durų varčia su tvirtais kitos medžiagos rėmais, - mediniais, metaliniais arba plastikiniais. Durų spynos ir rankenos tvirtinamos prie durų rėmo, todėl mažesnė rizika stiklą suskaldyti, palyginus su ištisinio stiklo durų varčia be jokių rėmų, kuomet spyna tvirtinama tiesiai prie stiklo. Be to, tvirtuose stiklinių durų rėmuose tinka universalios paskirties spynos.

Kitos paskirties durų spynų keitimas

Keičiame ir taisome ne tik šarvuotų bei medinių durų spynas, bet ir įvairias ne būsto durų spynas - nuo smulkiųjų pašto dėžučių spynelių iki įvairios paskirties ir dydžio vartų spynų.

Šių smulkiųjų spynelių turime pakankamą įvairaus asortimento atsargą, iš kurios pritaikysime konkrečios paskirties spyneles visoms durelėms visais gedimo atvejais. Todėl patiems užsakovams pirkti šias smulkiąsias spyneles neverta.

Paminėtina, kad tokios smulkios spynelės, pvz., el. pašto dėžučių, įvairių persirengimo patalpų - baseinų, sporto salių spintelių, - praktiškai neremontuojamos ir sugedusias tikslinga pakeisti naujomis.

Lauko bei vidinių, dažniausiai didesnio ploto komercinės paskirties patalpų, vartų ar vartelių spynas, atsižvelgus į jų gedimo priežastis, galima ir sutaisyti. Jei spyna morališkai pasenusi, susidėvėjusi, belieka pakeisti nauja.

Atkreipus dėmesį nors ir į nežymiai stringančią spyną ,svarbu kuo skubiau kviesti spynų meistrą ir nelaukti, kol ta spyna užstrigs nepajudinamai.

Durų remontas Kaune Spynų keitimas, spynų ir durų remontas Vilniuje Durų remontas Vilniuje