Patikimos spynos ir durys - svarbi būsto vieta, reikalaujanti išskirtinio dėmesio
Pradinis > Durų spynų remontas

Durų spynų remontas

Spynos cilindras su raktais, keičiamas dažniausiai šarvo ir medinių durų spynose Spynos cilindras su raktais, keičiamas dažniausiai šarvo ir medinių durų spynose

Durų spynų remonto patirtis, sukaupta beveik per 20 darbo metų Kaune ir artimuose Kauno miestui rajonuose, leidžia operatyviai nustatyti durų spynos gedimo tikrąsias priežastis bei greitai įvertinti, ar spyna taisytina, ar ją reikia keisti, ir kokybiškai atlikti reikalingus spynų remonto arba keitimo darbus.

Pirmieji nežymūs, vos pastebimi durų spynų užsikirtimai, strigimas, sunkus rakinimas – tai tikri pavojaus signalai, perspėjantys apie artėjančias ženkliai rimtesnes problemas ir dar rimtesnes jų pasekmes – tiek finansiniu, tiek ir sugaišto brangaus laiko požiūriu.

Dar nepatyrusiems spynų gedimo rimtų padarinių, tikriausiai, sunku net įsivaizduoti, kas būtų, jei prireikus, pvz., skubiai išvykti arba kviesti avarinę tarnybą ar greitąją medicinos pagalbą, kaip tik tuo metu mus įkalintų spyna, ir - nei mes išeisime, nei pas mus kas įeis. Tačiau ilgamečių spynų remonto meistrų darbe tokie realūs atvejai - ne naujiena.

Spynas remontuojame praktiškai visų durų ir visų rūšių

Populiari cilindrinė spyna Populiari cilindrinė spyna

Pagrindinės, dažniausiai remontuojamos spynos:

  • Cilindrinės durų spynos,
  • Plokštelinės durų spynos,
  • Centrinio, arba karališkojo, rakto sistema - kai vienas raktas atrakina daug spynų, ir nereikia nešiotis su savimi didelio ryšulio raktų tūrio bei svorio. Pvz., vienas šeimos narys gali atrakinti vienu raktu visas savo namo ir savo įmonės duris, antras atrakintų mažiau durų, trečias - dar mažiau; darbuotojai gali atrakinti tik savo kabinetų duris ir pan.

Spynų ir durų kokybė, patikimumas, saugumas - tai ta kiekvieno būsto vieta, kuri šiais laikais reikalauja būtent išskirtinio šeimininkų dėmesio. Realybė tokia, kad, nepakankamai pasirūpinus saugiomis savo būsto durimis ir spynomis šeimininkui, tuo būstu, jo durimis ir spynomis, susidomi ilgapirščiai.

Todėl, vos pastebėjus, kad su spyna „kažkas ne taip“, - geriau nelaukti, kol ta spyna pakoreguos šeimininkų planus rimčiau. Kuo anksčiau bus sureaguota į tarsi nežymius spynos probleminio rakinimo požymius ir greičiau iškviestas spynų meistras, tuo operatyviau bus pašalintos spynos gedimo priežastys ir išvengta didesnių bėdų.

Durų remontas Kaune Spynų keitimas, spynų ir durų remontas Vilniuje Durų remontas Vilniuje