Šarvo, kiniškų durų spynų keitimas

Net pačios tvirčiausios šarvuotos durys
nebūtų patikimos su nesaugia spyna

Šarvuotų durų spynų keitimas buvo ir yra viena paklausiausių spynų keitimo paslaugų. Šarvo lauko durys yra su tvirtu metaliniu karkasu, todėl vertinamos kaip vienos saugiausių. Estetiška, kiekvieno užsakovo skoniui priimtina šarvo durų varčios apdaila su gausiu spalvų bei raštų raižinių asortimentu leidžia pasirinkti šias duris tiek butų, tiek privačių namų savininkams pagal konkrečius poreikius, paskirtį ir skonį.

Šarvuotų durų šiuolaikinės spynos, kaip ir pačios šarvo durys, skiriasi saugumo standartais ir juos atitinkančiomis gamybos technologijomis. Visų ženklų šiuolaikinės šarvo durų spynos yra saugesnės, tvirtesnės, patvaresnės ir patikimesnės už gamintas ženkliai anksčiau. Kiekvienos įmonės gamintojos spynos yra įvairių modelių ir tipų.

Šiuolaikinė šarvuotų durų plokštelinė spyna

Šiuolaikinė šarvuotų durų plokštelinė spyna

Populiariausios Kauno mieste ir apskrityje keičiamos spynos yra itališkos žinomų gamintojų CISA, MOTTURA, SECUREMME, DIERE, ISEO; taip pat keičiame ir CLAS, ELBOR, BORDER spynas. Apatinės durų spynos ir jų cilindrai dažniausiai keičiami į ASSA, ABLOY, DORMA, SECUREMME, ISEO.

Pagal panašius spynų kriterijus, kurių svarbiausia išraiška yra saugumas, patvarumas, patikimumas, jau daugiau nei 20 metų parenkame ir kokybiškai, su garantija, keičiame Kauno mieste ir visoje apskrityje nesaugias spynas į kokybiškas naujas. Dažniausiai keičiamos anksčiau įstatytų kiniškų ir morališkai pasenusių durų jau atitarnavusios cilindrinės ir plokštelinės spynos.

Keičiame visų šarvuotų durų plokštelines spynas su kaiščiais

Keičiame visų šarvuotų durų visas cilindrines spynas

Keičiame visų šarvuotų durų visas cilindrines spynas

Kiniškos šarvuotos durys, savo laiku buvusios patrauklios dėl neaukštos kainos ir malonios šiltų spalvų išvaizdos, tapo populiariomis ir Lietuvos rinkoje. Tačiau šarvuotų kiniškų durų spynos nėra ilgaamžės. Prireikus šiandien taisyti ar keisti kinų gamybos šarvo durų spynas, ypač ankstesnės kartos, neretai iškyla problemų, iš kur tas spynas ar jų dalis gauti. Nes Lietuvos prekybos tinkluose beveik nebūna spynų, tinkančių kiniškoms šarvo durims, tad problemos sprendimas gali užtrukti.

Todėl pastebėjus nors labai nežymius kinų gamintojų spynų sutrikimus geriau nedelsiant kreiptis į spynų meistrą, kol dar spyna veikia. O turintiems šarvuotas kiniškas duris siūlome iš anksto užsisakyti iš tiekėjų ir atsargines joms spynas.

Tvirtos šarvo durys ir kokybiška spyna – patikimo saugumo derinys

Šarvuotų kiniškų durų spynas racionalu užsisakyti iš tiekėjų iš anksto

Senesnės kartos šarvuotų durų spynas keičiame saugesnėmis naujomis

Morališkai pasenusių šarvuotų durų spynų keitimas. Šiandien susiduriame ir su morališkai ženkliai senstelėjusia šarvuotų durų bei jų spynų karta. Tai šarvo durys, gamintos prieš 15-25 ir daugiau metų, kurių tuometinių spynų garantinis laikotarpis yra seniai pasibaigęs.

Ilgametė, nuo 1999 m. sukaupta mūsų meistrų spynų keitimo bei remonto vertinga patirtis užtikrina kokybišką morališkai pasenusių ir nesaugių šarvuotų durų spynų keitimą į saugesnes ir modernias naujas spynas.

Saugi spyna – tik saugiose duryse

Pabrėžtina, kad nauja, tvirta ir saugi šiuolaikinė spyna užtikrina saugumą nepriekaištingai veikdama tik saugiose duryse. Tačiau per ilgesnį laiką sensta visos durys, prarasdamos ne tik estetinę varčios išvaizdą, bet ir saugumą: nusidėvi, tampa nesandarios, krypsta kaip neteisingai įstatytos arba dėl įvairaus aplinkos poveikio – pernelyg drėgno ar sauso oro ir pan.

Atnaujinus durų varčios paviršių, ypač ankstesnės kartos dar tvirtų, bet jau morališkai pasenusių durų ir užsandarinus visas „silpnąsias“ saugumo požiūriu vietas, o tuomet pakeitus spyną – tvirtos šarvuotos durys tampa vėl saugiomis, labiau dera prie šiuolaikinio interjero bei eksterjero ir atrodo tarsi naujos.

Šarvuotų durų spynos keitimo kaina – nuo 30 Eur, priklausomai nuo konkrečios spynos konstrukcijos, darbų sudėtingumo ir apimties. Pakeistoms spynoms suteikiame garantijas.