Privatumas ir slapukų veikla

Kokią informaciją apie jus renkame? Kaip naudojame jūsų informaciją?

Vizitui registruojantis internetu bei siunčiant žinutę iš kontaktų puslapio, Jūsų pateikiami duomenys yra siunčiami tiesiogiai klinikos darbuotojui ir svetainėje neišsaugomi.

Užsakant kuponą duomenys saugomi svetainėje iki kupono panaudojimo. Panaudojus kuponą su juo susiję duomenys pašalinami iš svetainės.

Trečiųjų šalių svetainės, paslaugos ir produktai mūsų svetainėje

Svetainėje naudojamos Google Analytics kurių mes nekontroliuojame, todėl neatsakome už jų surinktos informacijos saugą ir privatumą. Turite būti atsargūs ir perskaityti privatumo nuostatas, taikomas Google paslaugoms.

Slapukai

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kurią svetainė naršymo metu išsaugo jūsų kompiuteryje arba kitame ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė gali tam tikrą laiką „atsiminti“ jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų iš naujo įvedinėti kaskart lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Kaip naudojame slapukus?

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galėsite bet kada atšaukti. Slapukuose niekada nesaugome asmeninių ar galinčių Jus identifikuoti duomenų.

Slapuko kategorija Slapuko pavadinimas Aprašymas
Svetainė cookie_notice_accepted Sutikimas su slapukų naudojimu
Google Analytics _ga Naudojamas atskirti vartotojus. Saugomas metus.
Google Analytics _ga_PCJYB0WJD4 Naudojamas atskirti vartotojus. Saugomas metus.

Kaip kontroliuoti slapukus?

Jei pageidaujate, galite kontroliuoti ir (arba) ištrinti slapukus. Išsamesnė informacija pateikiama adresu aboutcookies.org. Galite ištrinti visus jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o daugumą naršyklių nustatyti taip, kad slapukai jūsų įrenginyje nebūtų įrašomi.

Susisiekite su mumis

Jei pastebėjote šių privatumo taisyklių neatitikimą, saugumo spragą mūsų interneto svetainėse ar turite kitų klausimų, kreipkitės į mus vienu iš jums patogių būdų:
Telefonu: + 370 689 28044
El. paštu: info@spynukeitimas.com

Skundų pateikimas

Taip pat informuojame, kad skundus, susijusius su asmens duomenų tvarkymo teisių pažeidimu, galite teikti Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai:
Paštu: A. Juozapavičiaus g. 6, 09310 Vilnius
Telefonu: (8 5) 271 2804, 279 1445
Faksu: (8 5) 261 9494
El. paštu: ada@ada.lt