Stiklo ir kitų durų spynų keitimas

Visų konstrukcijų durims reikalinga saugi,
patikima kokybiška spyna

Stiklinės, arba stiklo, durys reikalauja ne tik papildomos stiklo priežiūros. Ypatingai didelis atsargumas ir atidumas yra būtinas spynų tvirtinimui tiesiai prie stiklo, kai stiklinių durų varčia yra be rėmų. Dažniausi stiklinių durų tvarkymo darbai yra spynų bei jų cilindrų, arba šerdelių, ir vyrių keitimas arba jų remontas.

Stiklinės durys yra įvairių konstrukcijų, todėl ir spynų meistro patirtis su įgūdžiais reikalingi ne vien tik spynos keitimui apskritai, bet konkrečios konstrukcijos stiklo durų konkrečiai spynai. Mūsų spynų keitimo meistrams, dirbantiems nuo 1999 m., dažniausiai tenka keisti šių stiklinių durų spynas: visa varčia yra stiklinė ir berėmė; durys su stiklo fragmentais; stiklo durų varčia yra su kitais tvirtos medžiagos rėmais.

Durų su stiklo fragmentais spyna atitinka durų paskirtį ir durų dizaino stilių
Durų su stiklo fragmentais spyna atitinka durų paskirtį ir durų dizaino stilių
Berėmių stiklo durų spynas tvirtinti prie stiklo būtina itin kruopščiai ir atsargiai
Berėmių stiklo durų spynas tvirtinti prie stiklo būtina itin kruopščiai ir atsargiai
Į stiklinių durų rėmus galima įstatyti universalios paskirties spynas
Į stiklinių durų rėmus galima įstatyti universalios paskirties spynas

Durų varčia yra visa stiklinė, arba berėmė, t. y. visiškai be kitos medžiagos rėmų. Šių stiklo durų spynų keitimas – tai durų meistrams tikras iššūkis ir kvalifikacijos testavimas, nes spynų tvirtinimas prie stiklo reikalauja išskirtinio meistrų atidumo, patirties, atsargumo ir įgūdžių; visa tai sukaupėme keisdami įvairiausių durų įvairiausias spynas, atlikdami šiuos darbus daugiau nei 20 metų.

Durys yra su stiklo fragmentais. Tai praktiškai standartinės medinės ar kitų medžiagų durys, tik su įvairių formų langeliais varčioje. Stiklas naudojamas kaip dekoratyvus durų dizaino elementas, praleidžiantis natūralią dienos šviesą.

Stiklinė durų varčia yra su tvirtais kitos medžiagos rėmais – mediniais, metaliniais arba plastikiniais. Durų spynos ir rankenos tvirtinamos prie durų rėmo, todėl mažesnė rizika stiklą suskaldyti, palyginus su ištisinio stiklo durų varčia be jokių rėmų, kuomet spyna tvirtinama tiesiai prie stiklo. Be to, tvirtuose stiklinių durų rėmuose tinka ir universalios paskirties spynos.

Kitos paskirties durų spynų keitimas

Kokybiškai keičiame ir taisome ne tik visas būsto durų, bet ir įvairias kitos paskirties durų spynas, pradedant pačiomis smulkiausiomis pašto dėžučių spynelėmis, baigiant įvairaus dydžio seifų bei vartų saugiomis spynomis. Tai visuomeninės paskirties įstaigų (sporto salių, baseinų patalpų, vaikų darželių, mokyklų, ligoninių personalo ir kt.) rūbinių spintelių spynelės, įvairaus saugumo lygio ir paskirties privačių ir bankų seifų spynos, įvairaus dydžio ir paskirties vartų spynos.

Pašto dėžučių spynos
Pašto dėžučių spynos
Sporto salių, baseinų ir kitų patalpų spintelių spynelės
Sporto salių, baseinų ir kitų patalpų spintelių spynelės
Apsauginių vartelių spynos
Apsauginių vartelių spynos

Turime šių smulkiųjų spynų ir spynelių gausaus asortimento atsargą, iš kurios pritaikome konkrečios paskirties spyneles visoms ne būsto durims ir durelėms visais spynų gedimo atvejais. Todėl patiems užsakovams pirkti šias smulkiąsias spyneles neverta.

Paminėtina, kad tokios smulkios spynelės, pvz., el. pašto dėžučių, įvairių persirengimo patalpų – baseinų, sporto salių spintelių, – praktiškai neremontuojamos ir jas sugedusias tikslinga pakeisti naujomis.

Lauko bei vidinių, dažniausiai didesnio ploto komercinės paskirties patalpų, vartų ar vartelių spynas, nustačius jų gedimo priežastis ir įvertinus patikimumą, kartais galima ir sutaisyti. Jei spyna yra morališkai pasenusi, ar susidėvėjusi, belieka pakeisti nauja. Verta įsidėmėti, kad morališkai pasenusi spyna reiškia ne tik atgyvenusią išvaizdą, bet ir silpnesnį saugumą, neatitinkantį šiuolaikinių saugumo reikalavimų.

Atkreipus dėmesį nors ir į nežymiai stringančią spyną, svarbu kuo skubiau kviesti spynų meistrą ir nelaukti, kol ta spyna užstrigs nepajudinamai.

Stiklinių ir kitų ne būsto durų spynų keitimo kaina – nuo 10 Eur, priklausomai nuo pačios spynos konstrukcijos, darbų sudėtingumo ir apimties. Dirbame Kauno mieste ir artimuose miestui rajonuose. Mūsų meistrų pakeistoms spynoms suteikiame garantijas.