Nestandartinių durų spynų keitimas

Nestandartinės metalinės durys yra labai tvirtos,
tačiau visišką jų saugumą gali garantuoti tik
labai saugi, patikima, neįveikiama spyna

Šios metalinės durys yra labai tvirtos ir patvarios, nestandartinio dydžio, originalaus dizaino, pagamintos pagal individualius užsakymus ir pritaikytos individualiems bei konkretiems jų savininko poreikiams.

Galima sakyti – tai šarvuotos durys, nes tiek šarvuotų, tiek nestandartinių durų varčia yra tvirta metalinė, tik nestandartinės metalinės durys gaminamos būtent pagal kiekvieno užsakovo išskirtinius poreikius. Todėl ir į nestandartines duris spynas statome tų pačių ženklų, skirtų šarvo durims (itališkos CISA, MOTTURA, SECUREMME, DIERE, ISEO bei kitų ženklų CLAS, ELBOR, BORDER spynos ir ASSA, ABLOY, DORMA, SECUREMME, ISEO – keičiami spynų cilindrai).

Nors dėl tvirtos konstrukcijos nestandartinės metalinės durys jau pačios savaime atrodo masyvios ir saugios, tačiau jų, kaip ir visų kitų durų, labiausiai pažeidžiama vieta yra spyna. Todėl didesniam saugumui sustiprinti dažniausiai montuojami papildomi durų bei spynų saugumo priedai.

Aliuminio durų varčia nesideformuoja, todėl spynų nesugadina
Aliuminio durų varčia nesideformuoja, todėl spynų nesugadina

Išskirtinio dėmesio vertos nestandartinės aliuminio durys, dažniausiai lauko – ilgaamžės, tvirtos, šiltos, saugios, praktiškos ir gražios. Šios būsto durys yra labai sandarios, jų varčia praktiškai nesideformuoja ir spynų nesugadina.

Tačiau aliuminio durims taip pat tenka keisti spynas, spynų cilindrus (šerdeles) dėl eilės kitų priežasčių. Nes amžinai veikiančių spynų, kaip ir bet kokių mechanizmų, tiesiog nebūna. Ne išimtis ir aliuminio durų spynos. Tad iškilus nors mažiausioms šių spynų problemoms, siūlome nedelsiant kviesti meistrą, kol dar ta problema nėra labai aštri.

Tvirtos, šiltos, saugios ir gražios aliuminio durys yra ilgaamžės, praktiškos ir nedaro jokios negatyvios įtakos spynoms
Tvirtos, šiltos, saugios ir gražios aliuminio durys yra ilgaamžės, praktiškos ir nedaro jokios negatyvios įtakos spynoms

Net pačios patvariausios ir patikimiausios tvirto metalo nestandartinės durys bei sustiprinto saugumo spynos ne visada apsaugos mūsų būstą nuo išorinių poveikių, kurių negalime prognozuoti, keisti ar daryti nors kokią įtaką. Tačiau atsiradus nors pačioms mažiausioms šių durų spynų problemoms, kiekvieno buto šeimininko valioje pasirūpinti savalaikiu tų gedimų šalinimu.

Banko saugyklos durų išskirtinio saugumo spyna
Banko saugyklos durų išskirtinio saugumo spyna
Metalinių laiptinės durų kodinė spyna
Metalinių laiptinės durų kodinė spyna
Techninių gamybinių patalpų durų spyna
Techninių gamybinių patalpų durų spyna

Visų nestandartinių padidinto saugumo durų spynų keitimas reikalauja šios srities meistrų aukšto kompetencijos lygio, ilgamečių darbo įgūdžių ir profesionalios patirties. Atsakingai konstatuojame, kad mūsų meistrų spynų keitimo patirtis, sukaupta nuo 1999 m., leidžia atlikti šį darbą visiškai patikimai ir kokybiškai.

Nestandartinių metalinių durų spynas keičiame konkurencingomis kainomis. Priklausomai nuo spynos gamintojo, spynos keitimo darbų sudėtingumo ir apimties, vienos šių durų spynos keitimo kaina nuo 30 Eur. Dirbame Kaune ir Kauno apskrityje. Mūsų meistrų atliktiems darbams suteikiame garantijas.