Visų durų spynų keitimas

Šarvo durų spynų keitimas

Net pačios tvirčiausios šarvuotos durys nebūtų patikimos su nesaugia spyna

Keičiame Kaune ir Kauno apskrityje visų šarvuotų durų visų gamintojų naudojamas spynas. Mūsų šalies rinkoje populiariausios yra tvirtos ir saugios itališkos šarvo durų spynos su strypais, arba kaiščiais. Kitų gamintojų spynos, pvz., skandinaviškos ar turkiškos, naudojamos šioms durims kaip papildomos.

Daugiau

Medinių ir plastikinių durų spynų keitimas

Net pačios patvariausios medinės ir plastikinės durys nebūtų saugios be patikimos spynos

Keičiame visų medinių ir plastikinių durų spynas, nepriklausomai nuo durų paskirties ir pagaminimo metų. Pradedant seniausiomis, kelių šimtmečių medinėmis restauruotinomis durimis, ir baigiant šiuolaikinėmis vidaus bei lauko moderniomis plastikinėmis. Visų šių durų spynų keitimas yra kasdienis mūsų meistrų darbas, skaičiuojamas nuo 1999 m.

Daugiau

Nestandartinių metalinių durų spynų keitimas

Net paties tvirčiausio metalo neįveikiamos durys neapsaugos būsto be lygiaverčio saugumo tvirtos spynos

Keičiame lauko bei vidaus visų nestandartinių durų įvairias padidinto saugumo spynas, įskaitant ir bankų priešsaugyklinių metalinių šarvo durų ypatingo padidinto saugumo spynas. Visos nestandartinės metalinės durys gaminamos labai tvirtų konstrukcijų, yra masyvios ir todėl atrodo saugios. Tačiau jų saugumą užtikrina ne vien tik pačių durų metalas, bet ir spyna.

Daugiau

Stiklo ir kitų durų spynų keitimas

Visų konstrukcijų durims reikalinga saugi, patikima kokybiška spyna.

Stiklo durų spynų keitimas reikalauja išskirtinio durų meistrų atidumo, kompetencijos ir būtent stiklinių durų spynų taisymo įgūdžių bei patirties. Keičiame ir taisome įvairias ne vien tik būsto durų spynas – nuo smulkiųjų pašto dėžučių bei rūbinių spintelių iki įvairios paskirties ir dydžio seifų bei vartų spynų.

Daugiau